pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2443

Raport szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Publikujemy codzienne dane dotyczące liczby szczepień przeciwko COVID-19 wykonanych w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

Liczba wszystkich wykonanych szczepień w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych na dzień 10.06.2021 r., godz. 20.00: 11 805, w tym druga dawka: 2491,
Szczepienia wykonane w punkcie w dniu 10 czerwca: 669 (w tym druga dawka: 291).

Na stronie Ministerstwa Zdrowia otwiera się w nowym oknie można zapoznać się z raportem szczepień z podziałem na kraj, województwa i powiaty.

Liczba szczepień wykonanych na terenie powiatu pszczyńskiego:
liczba szczepień ogólnie 29 925, w tym dawka druga ogółem 7 997.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia. Punkt może szczepić nawet 1000 osób dziennie, wszystko zależy jednak od ilości dostarczanych przez stronę rządową szczepionek. Organizatorem punktu jest Powiat Pszczyński.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj