pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • wyświetleń: 1611

Raport szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie pszczyńskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Publikujemy codzienne dane dotyczące liczby szczepień przeciwko COVID-19 wykonanych w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

Liczba wszystkich wykonanych szczepień w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych na dzień 6.07.2021 r., godz. 20.00: 21 029, w tym druga dawka: 7828.
Szczepienia wykonane w punkcie w dniu 6 lipca: 321 (w tym druga dawka: 285)

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia. Punkt może szczepić nawet 1000 osób dziennie, wszystko zależy jednak od ilości dostarczanych przez stronę rządową szczepionek. Organizatorem punktu jest Powiat Pszczyński.

Na stronie Ministerstwa Zdrowia można zapoznać się z raportem szczepień z podziałem na kraj, województwa i powiaty.

Liczba szczepień wykonanych na terenie powiatu pszczyńskiego:
liczba szczepień ogólnie 50 862, w tym dawka druga ogółem 20 423.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj